Bogate zaplecze multimedialne w jednej z sal konferencyjnych, ponad 140 miejsc noclegowych w 68 klimatyzowanych pokojach 1,2,3 osobowych pozwala na zorganizowanie nawet kilkudniowej konferencji na najwyższym poziomie. W hotelu znajduje się kilka sal konferencyjnych oraz bankietowych, co pozwoli na dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

 

Sale konferencyjne

Klimatyzowana sala konferencyjna na 450 osób przy ustawieniu teatralnym z możliwością podziału na mniejsze, bardziej kameralne sale. Wyposażona w kompletny sprzęt konferencyjny:

  • projektor multimedialny
  • ekran projekcyjny
  • nagłośnienie oraz mikrofony
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

Sale bankietowe

Dysponujemy dwiema kameralnymi salami bankietowymi – idealna opcja do kuluarowych spotkań biznesowych (od kilku do 25 gości).

Wykwintna kuchnia sprzyja organizacji przyjęć, bankietów oraz spotkań biznesowych. Poranna oraz popołudniowa przerwa kawowa pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów i znajomości w przyjaznej atmosferze. Doskonała kuchnia polska i regionalna z elementami kuchni litewskiej podana w oryginalny sposób pozwoli na uchwycenie idealnego smaku Suwalszczyzny podczas business lunchu.

Przy licznych grupach przewidzieliśmy dodatkowe rabaty na noclegi, które ustalane są indywidualnie.

Zapytaj o wycenę

Interesuje Cię organizacja konferencji w Hotelu Szyszko ***  – zapytaj o dostępność sal konferencyjnych i cenę. Zadzwoń pod numer +48 605 665 525 lub napisz maila na adres: restauracja@hotel-szyszko.pl.